Nowatorski i cudownie kochany tablet.

Nazwij go jak chcesz, ale nowy Intuos Pro Small, jest jednym z bardzo przenośnych i wydajnych tabletów piórkowych i dotykowych, które będą szczególnie atrakcyjne dla osób będących w ruchu.

Wszystkim tym, którzy powiedzieli: „nie możesz tego zabrać ze sobą”. Powiesz, że Możesz.

Zbudowany z myślą o tych, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy i szukają narzędzia wydajnego i z ładnym designem.

Odpowiedzią na ich potrzeby jest zajmujący mało miejsca tablet, z łącznością bezprzewodową i bezbateryjnym piórkiem, która nigdy nie wymaga ładowania.

Taka ​​konfiguracja jest idealna do pracy w kawiarniach, salach konferencyjnych, biurach klienta, w domu, szkole lub studiu.

Tablety Intuos Pro wyposażone są w TouchRing i ExpressKeys ™, sześć w nowej wersji Small i osiem w Medium i Large, do tworzenia niestandardowych skrótów w celu przyspieszenia pracy twórczej.

Ponadto użycie pióra i dotyku na tablecie umożliwia eksplorację i nawigację w nowy, nowy sposób, dzięki czemu całe doświadczenie twórcze staje się bardziej interaktywne.

Intuosy Pro są zbudowane z wytrzymałej, anodowanej aluminiowej obudowy i są wyposażone w elegancką podstawkę piórka zawierającą dziesięć wymiennych wkładów pióra.

Premium Pro Pen 2 zapewnia doskonałą wydajność.

Wacom Pro Pen 2 oferuje najbardziej zaawansowaną technologię kreatywnego pióra firmy Wacom, która ma czterokrotnie większą czułość na nacisk niż poprzednia wersja pióra Pro Pen.

8192 poziomy nacisku, rozpoznawanie nachylenia, śledzenie bez opóźnień i niesamowita dokładność skutecznie emulują pracę z tradycyjnymi mediami, oferując naturalne rysowanie.

Dodatkowe korzyści obejmują praktycznie brak jittera w rogach tabletu i znacznie lepszą krzywą nacisku, gdzie najlżejsze i najtrudniejsze pociągnięcia piórem lub pędzlem oferują cyfrowy odpowiednik odczucia i wyników, które można uzyskać za pomocą prawdziwego atramentu i farby.

Ponadto konfigurowalny przełącznik boczny pióra umożliwia łatwy dostęp do najczęściej używanych skrótów, co znacznie przyspiesza pracę.

Dodatki.

Wacom oferuje dwa bardzo przydatne dodatkowe piórka (do dokupienia).

  • Pro Pen 3D jest wyposażony w trzeci przycisk, który można ustawić do wykonywania typowych zadań 3D, takich jak przewracanie obiektów w powszechnie używanych aplikacjach 3D i CAD.
  • Nowopowstały Pro Pen slim jest cieńszym piórem w dotyku przypominającym ołówek.

Oba są kompatybilne z rodziną Intuos Pro i mogą pomóc w dostosowaniu się i przyspieszeniu kreatywności.

Intuos Pro Small jest dostępny w naszym sklepie , podobnie jak Intuos Pro Medium i Intuos Pro Large

Tak więc umieść Intuosa Pro Small w plecaku lub torbie na laptopa i wyrusz w drogę.

Byłby to także świetny prezent dla niedawnego absolwenta lub mamy na Dzień Matki.

To niesamowite, jak coś tak małego może mieć tak duży wpływ na twoje artystyczne starania.

Recenzje

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.